Region Židlochovicko

Region Židlochovicko

Vyhledávání

Židlochovicko

Chrarity day v Těšanech

charityday 2020 plakat v1 3000px

Aktuálně: !!! CHARITY DAY ZRUŠEN !!!

Moc nás to mrzí, ale z důvodu šíření pandemie se letošní ročník ruší.
Hledat v této nejisté době náhradní termín je prakticky nemožné.
Všem Vám přejeme pevné zdraví a těšíme se na naše další společné setkání.

Přispívat stálé můžete na transparentní účet zapsaného ústavu Společnou cestou s námi:
115-3520510227/0100 (variabilní symbol 2020)

I když se Charity Day letos neuskuteční, budeme moc rádi za Vaše dobrovolné příspěvky.

Tým Charity DayV květnu letošního roku se bude v obci Těšany konat druhý ročník akce Charity Day – pomáháme společnou cestou.

charityday 2020 plakat v1 3000px, obrázek se otevře v novém okně


Charity kami 16 03, obrázek se otevře v novém okněDSC 2050, obrázek se otevře v novém okněDSC 2056, obrázek se otevře v novém okněDSC 2216, obrázek se otevře v novém okně


Charity Day je sobota doslova nabitá programem pro celou rodinu.

Výtěžek z akce bude prostřednictvím organizace Společnou cestou s námi z. ú. poskytnut na podporu konkrétních dětí s handicapem v našem regionu. 

Návštěvníci se mohou těšit na bohatý program sportovního či kulturního charakteru, kterého se mohou aktivně zúčastnit.

Pro dospělé i děti budou k dispozici různé dráhy, kde si lidé bez postižení mohou vyzkoušet např. jízdu na invalidním vozíku, chůzi se slepeckou holí nebo se seznámit s výcvikem asistenčního psa. Děti si určitě užijí skákací hrady, skluzavky, jízdu na koni či hudební scénu na pódiu.

Symbolickým vyvrcholením programu bude, stejně jako minulý rok, exhibiční zápas výběru starostů proti Mercedes týmu složeného Petrem Švancarou. Kromě muzikantů a sportovců akci také podpoří šikovní výtvarníci, kteří při loňské akci namalovali k vydražení nádherné obrazy na rozměrná plátna.

Této akce se v loňském roce zúčastnilo přibližně 1 000 návštěvníků, díky ní a dalším akcím s Charity Day spojených se vybralo úctyhodných 364 331 Kč na dobrou věc.

Společně se zapsaným ústavem Společnou cestou s námi organizaci akce zaštiťuje mikroregion DSO Cezava, přičemž aktivní podporu tomuto projektu poskytuje kromě Těšan a dalších obcí našeho regionu, i naše město.

Podpořte dobrou věc, přijďte se podívat a užijte si skvělý den.

A chcete-li nás podpořit ještě více, můžete nám pomoci s organizací anebo materiálně či finančně přispět. Více informací a kontakty naleznete na www.charityday.cz


Těší se na vás organizátoři Charity Day v Těšanech.2.2.2020 11:47:31 - aktualizováno 7.5.2020 15:13:11 | přečteno 621x | renatanovakova
 
load